Thanks!

Hi, Hannele!

thank you for the beautiful card you’ve send me. How nice to read all this information about the Estonian national costumes and the singing party. Wow, it really must be a beautiful sight to see all those people dressed up.
Summer 2010 you said? Well, that migth be a great reason to visit your country…

Warmest regards,
Betty

Üks mu postkaartidest jõudis jälle kohale. Seekord Hollandisse. Hetkel on lennus veel neli tükki (Soome, Itaaliasse, Ameerikasse ja Austraaliasse). Homme saadan ära oma esimese Jaapani PC. Vahepeal on lisandunud veel 10 Eesti postkaardisaajat, neist üks isegi Indias, kes on õpetaja ning minu kaardi põhjal tekkis neil põhjalik diskussioon, kumb on parem, kas suusatamine või lumelaud. Indias! :)

Mulle on saadetud 7 postkaarti, jätkuvalt on eksootiliseim Taist, muidu on tulnud Hollandist, Soomest, Saksamaalt, Inglismaalt ja Itaaliast.

Eesti postkaardid on üldse päris kauniks läinud, eriti meeldib mulle üks, kus on Rakvere kindlus (mis näeb välja nagu mõni šoti kindlus), Toompea loss ja… Uh, midagi oli seal veel. Teine on üks talvistest Tallinna väravatest, see on tavalisest postkaardist pea kaks korda suurem. Veel on huvitavad kaardid Eesti rahvarõivastest (nt Hollandisse saatsin Valgamaa rõivad), aga neid ma pole mujal näinud kui seda üht Viljandi postkontoris. Ja samuti on Viljandis võimalik osta 10 Köleri maalist koosnevat postkaardi-komplekti ja vanadest, nii 19.sajandi lõpu fotodest tehtud postkaardid (a la Viljandimaa mõisad ja viinaköögid).

Vot jah, väga vahva on postkaarditada.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: