Thanks!

Hi, Hannele!

thank you for the beautiful card you’ve send me. How nice to read all this information about the Estonian national costumes and the singing party. Wow, it really must be a beautiful sight to see all those people dressed up.
Summer 2010 you said? Well, that migth be a great reason to visit your country…

Warmest regards,
Betty

Üks mu postkaartidest jõudis jälle kohale. Seekord Hollandisse. Hetkel on lennus veel neli tükki (Soome, Itaaliasse, Ameerikasse ja Austraaliasse). Homme saadan ära oma esimese Jaapani PC. Vahepeal on lisandunud veel 10 Eesti postkaardisaajat, neist üks isegi Indias, kes on õpetaja ning minu kaardi põhjal tekkis neil põhjalik diskussioon, kumb on parem, kas suusatamine või lumelaud. Indias! :)

Mulle on saadetud 7 postkaarti, jätkuvalt on eksootiliseim Taist, muidu on tulnud Hollandist, Soomest, Saksamaalt, Inglismaalt ja Itaaliast.

Eesti postkaardid on üldse päris kauniks läinud, eriti meeldib mulle üks, kus on Rakvere kindlus (mis näeb välja nagu mõni šoti kindlus), Toompea loss ja… Uh, midagi oli seal veel. Teine on üks talvistest Tallinna väravatest, see on tavalisest postkaardist pea kaks korda suurem. Veel on huvitavad kaardid Eesti rahvarõivastest (nt Hollandisse saatsin Valgamaa rõivad), aga neid ma pole mujal näinud kui seda üht Viljandi postkontoris. Ja samuti on Viljandis võimalik osta 10 Köleri maalist koosnevat postkaardi-komplekti ja vanadest, nii 19.sajandi lõpu fotodest tehtud postkaardid (a la Viljandimaa mõisad ja viinaköögid).

Vot jah, väga vahva on postkaarditada.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: