See pole enam mägede taga (Eestis polegi neid, ei kumbagi, tegelikult)

Suvi algab sel aastal minu jaoks pärast filosoofia eksamit 5. juunil, pärast mida on kohe

7.juuni punklaulupidu Rakveres (lahtine)
vahepeal saab jälle eksameid teha ja esseesid kirjutada, näiteks
15. juuni on aine kirjandus ja müüt lõpptähtaeg… Ja siis… Siis tuleb SEE –

SUUR PLAANIMUUTUS! (7.aprill 2008)

10.-20. juuni viibin Strumica linnas Makedoonia riigis. Noortelaager Euro26ga, grupijuht. (kukerpall). Mis tähendab, et eelnevalt tuleb mai lõpuks JA HILJEMALT 6. juuniks näiteks kõik oma kooliasjad ära teha (higistab mõttest seoses kirjanduse ja müüdiga, mida on niiiii palju). Aga jah… Makedoonia. Ausalt – varemalt ei teadnud sellest maast midagi peale pealinna Skopje, fakti, et Sab käis seal viimaste jõulude ajal ja et osaleb Eurovisioonil ka (kummitab see prantsuskeelne nimi Macedonie vms). Ja et asi oleks klatt, siis sõidan M-riiki juba sel laupäeval kaa! Jummel-jummel…
21. juuni “Tõe ja õiguse” teatrimaraton Albus. 24 tundi teatrit. Jaa!
Jaanipäevaks plaane pole, aga ma pole neid kunagi ka teinud. Tõenäoliselt midagi rahulikku mõnes väikeses kohas. Seejärel aga kohe Tallinna, ma arvan, et näiteks 27. või 28. juunil, sest
30. juuni algab malevasuvi. Olen taas kord sadist ehk veedan lastega (nali, üsna suured inimesed teised juba, kuigi kergelt öeldes vastutustundetud xD) loodetavasti mõne saare peal kolm nädalat. Ühtlasi ka konktakivõimetu.

Tsivilisatsiooni jõuan 18. juuli õhtuks, loodan, et Maili ootab mind ära ja peab oma sünnipäeva kas samal või järgmisel päeval. Järgmist nädalat alustan Viljandis, sest algab igasuvine teadagi-mis. 24.-27. juuli 2008 XVI Viljandi Pärimusmuusika Festival. Ka 28. ja 29. on Viljandi-kesksed.
30. juulile olen planeerinud jällegi külaskäigu Albule, kus mängitakse uuesti lavastust “Tõde: EI :õigus” (TÜ VKA 7. lennu tudengid, lav. H.Rekkor)

Ja siis algab august, mille ainukesed konkreetsemad juhtumid on 14.-17. august Kassinurmel Mütofest, samaaegselt ka kohustuslik Liina sünnipäev (loodetavasti Rael) ja ettevalmistused rebasnädalaks vanemtuutorina. Hägused plaanid seoses TTP suvepäevadega on ka, aga hetkel ei paista neil tulevikku. Plaan on sõita ka Gotlandile (jaa, ma tean, Liina – Itaalia, aga nagu… Nojah…), ent eks näis. Reisimõtteid ei hau üldse palju, sest seoses reedese pakkumisega võib neid lihtsalt tulla ja sellisel juhul pole muud, kui minek.

Kuid – mida soojemaks, seda konkreetsemad plaanid. Kindlasti mahub vahele mõni HND/…/… kontsert ja veelgi rohkem teatrilavastusi… Ja rohkemat ei tahagi. Rannas ma ju ei käi :) Eelmisel aastal näiteks ei käinud kordagi tahtlikult meres (ainult ühel korral libastusin muulil olles).

Ahjaa. Suvel on meil üks tibuliisutirts ka juurde tekkinud ehk püüan ka võimalikult tihti oma tädi-staatust rakendada ja väikest Kännukäbivõrset näha!

Advertisements

5 kommentaari

 1. Posted by Helina on 06/04/2008 at 19:08

  Tihe graafik. Ja õnnelik inimene, sind ju vette ei visatud suvel. Ei ole midagi, korraldame sel aastal ära ;)

  Vasta

 2. Posted by H. on 07/04/2008 at 14:11

  Hä. Hä. Me pole enam koos malevas. Kuigi, mul on Johan ja Julia rühmas.. Hm. Ups (A).

  Vasta

 3. Posted by Merli on 08/04/2008 at 08:45

  Hullult tahaks ka mingit teatrimaratoni. :P

  Vasta

 4. Posted by H. on 08/04/2008 at 10:44

  Aga tule ka vaatama :)
  Ja oleks auto (ja autojuht), siis tripikski mööda suviseid lavastusi.

  Vasta

 5. Posted by Helina on 09/04/2008 at 00:58

  Mul pole isegi õrna aimu, kuhu rühma mind topitakse, kui üldse. Aga vähemalt tuleb Monsa mulle külla aprilli lõpus :P Laku siili!

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: