Tartu vol2

Milline Tartu sulle meeldib?

Ma ei saa ikka üle ja ümber neist hommikutest siin. Need on mu lemmikud, eranditult. Tartu hommikud. Päevad on vennad igal pool ja õhtud/ööd on kuidagi… naljakad. Vähemalt siin. Aga hommikud on… Üldse on hommikud kõige ilusamad. Ma mõtlen, et näiteks viimati Sammulis oli eriti äge hommik ja ja ja…

Et siis hommikuinimene. Ja Tartu hommikud, need on nii vahvad. Eriti, kui oled üleval juba seitsme ringis ja kondad niisama ringi. Hiljem istud Pierre’i või kuhugi, võtad piima kohviga ja omleti, päike paistab kuklale ja Valgret tuleb nagu püssist… Tartu ongi rohkem Valgre nägu kui ükski muu linn (mis siis, et Pärnus on kuju ja nii). On lihtsalt.

Praegu peaksin juba ammu Viljandi pool teel olema, aga lihtsalt ei taha siit ära minna. Vot nii kangesti kisub peesitama.

RUJAst kirjutan millalgi pisut hiljem… Või ehk peaks selle siiski siin ära kirjutama. Tartu hõng küljes.

Jah… :) Oma linnatunnetest enne lahkumist on Tartu skoori saanud. Ees ootavad veel Viljandi-, Pärnu- ja Tallinnatunded. Tulevad. Peavad tulema.

Hetkelugu: Valgre – Mul meeles veel

Advertisements

One response to this post.

  1. […] taga klaverimuusika saatel sõpra oodates tekkis see va Mõnus Tartu tunne, mida viimati üle aasta tagasi Tartuga hüvasti jättes tundsin, et vist tuli Vaim pääle, sest leidsin ka ühe köitva jutu […]

    Vasta

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: