Öine Entusiasm

Täna (neljapäev) oli üks kena päev, mis tagatippu on edasi nihkunud juba homsesse (reede), sest ma olen praegu väga ärkvel, kuigi kell näitab öötunde ja ees ootab tihe päev algusega pool kümme, mil tuleb koolitutvustust teha viiele Alaskalt pärit inimesele. Aga see selleks, sest homme on täna ja täna on eile ning sellest viimasest ma tahangi rääkida.

Pärast kirgastavat tunnikest Hommikusalongis Maili juures (soeng, maniküür ja massaaž – mitte tingimata kõik minule!) mõnusa, hea tuju muusika seltsis (aitäh, Merli) joonelt koju süüa tegema (makaronid-makaronid). Hetkeks astuda läbi kuldkollendavate seintega koolimajast, kus imehead õunad ja muidu toredad inimesed. Seejärel aga vanadest õpsidest tulvil bussi ja Tartu poole. Käisin ooperit kuulamas-vaatamas ja tõdesin – ooper on minu jaoks vaid (plaadilt) kuulates. Seda laval olemist ma ei tahagi vaadata, sest kuigi “Hoffmanni loodes” oli paar päris asjalikku mõnusat nippi ja leidu, oli mul igav (mida muidu ooperit kuulates ei juhtu). Pikemalt kirjutan ehk teatriblogis, kui järjekorra eest saan. Pärast vaheaega suundusin hoopis Shakespeare’i, kus veiniklaasi taga klaverimuusika saatel sõpra oodates tekkis see va Mõnus Tartu tunne, mida viimati üle aasta tagasi Tartuga hüvasti jättes tundsin, et vist tuli Vaim pääle, sest leidsin ka ühe köitva jutu kaasavõet’ raamatust, mida võiks ehk isegi lavastada proovida. Kui kunagi tekstipõhiseks lavastamiseks läep…

Noh, ja siis sõitsime tagasi lääne poole, hüppasin vägagi sajuses (mõnusas) Viltsis maha, kus sain teate, et homme on Tähtaeg, mis tähendas, et une lükkasin edasi ja algas Projektus Interruptus ja nüüd on nagu hoog sees ja ei tahagi enam, et Mati (Une-) külla tuleks. Küll on hea, et nii on, sest pole enam ammuilma niiviisi tundnud, noh! Läheks kas või alla järve äärde sõitma, kui seda va küngast ees poleks, sest sealt üles tulla on ikka jõle raske, olgu sul kui suur ÖE peal.

Hetkelugu: vihmakrabin

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: