8. Tudengite Teatripäevad

12.-14. veebruaril 2010 saavad TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia ruumides 8. korda kokku Tudengite Teatripäevade raames tudengiteatri trupid. Kolm päeva on sisustatud töötubade, vestlusringide, festivali klubide ja muidugi tudengiteatrite etteastete poolt.
Sel aastal on truppidest registreeritud: Tallinna Tehnikaülikooli T-Teater, Tallina Ülikooli tudengiteater Üllar, TÜ Pärnu Kolledži tudengitrupp K-äng2, Tartu Üliõpilasteater, Altermanni tudengite näitemängutrupp, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia tudengiteater Tuder ning Jyväskylä tudengiteater Soomest.
Õpitubasid on kutsutud juhendama Karl Kena (TÜ VKA näitekunsti 7. lend) ning Ajjar Ausma (Cabaret Rhizome). Truppidele annab tagasisidet Kolm Tarka, kes on tavaliselt üks näitleja, üks lavastaja (Jaanika Juhanson) ja üks teatrikriitik (Rait Avestik). Samuti on kahel esimesel õhtul festivaliklubi.
Festivali korraldab MTÜ Kultuur aitab hingata. Toetajad: Kultuurkapital, Kultuurkapitali Viljandimaa ekspertgrupp, Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia, TÜ Üliõpilasesindus, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia Üliõpilasesindus, A le Coq.
Kontakt: Merli Antsmaa, avalikud suhted,  merli.antsmaa-ät-gmail.com
Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: