Ristpiste/Tagasi kodumaal

Selle blogi taastuspost, sest olen taas oma reisult tagasi ja nüüd on plaan vähemalt aastaks paigale jääda – pisikeste retkedega mujale, nagu ikka. Eks siis umbes 14 kuu pärast näe, mis ja kus ma olen…

Eilne reis ei olnud just parim – mulle ikka ei meeldi need paganama suured laevad Hel-Tln liinil. Laev oli tõesti rahvast pungil (pole ammu nii paljusid reisijaid näinud) ja see kirju loomaaed oli kohutavalt lärmakas ja tobe. Justnagu viibid kolmetunnises vaakumis, kus kehtivad mingid teistsugused sotsiaalsed reeglid… Nii tekkiski võrdlus, et lennuk on tsiviliseeritud ja laev on palagan. Eh, aga samas olen lennanud vaid “väikeste lennukitega”, mitte gigamegahüperalustega mitmesaja inimesega. Aga siiski on lennukis tunduvalt vähem liikumisruumi, inimesed on rohkem omaette ja rahulikumad. Laeval on seda ruumi möliseda palju-palju rohkem.

Aga kodus on hea olla, nagu ikka. Leivalõhn ja õhtune rattasõit randa (kusjuures huvitav on see, et kui varemalt Pärnus elasin, siis ei olnud rand üldse mu huvide keskpunktis, aga iga kord, kui pikemalt ära olles koju jõuan, on vaja sealt läbi käia…)!

Hetkelugu: Scandinavian Music Group – Kaikki nuoret tyypit

Ristpisteline blogipost ka Crazy up North-blogisse.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: