Elu on seiklus

Suvi on ka seiklus. Kui kaks aastat tagasi lubasin, et 2010. on suvi vaba ja viibin enamjaolt Pärnus, siis nüüd peab tõdema, et ette planeerida ei maksa ning suvi on sama tihe nagu lepavõsa kraavikaldal.

Juunikuu on praktiliselt otsas ja selle aja sees olen jõudnud lõpetada eelviimase õppeaasta akadeemias, käia mitut tiiru Tallinnas, Tartus ja muudes linnades. Veeta kaks nädalat Peipsi põhjakaldal, pühitseda jaanikut, külastada Pärnu rahvusvahelisi hansapäevasid (kas tead, et 2015. on sama sündmuse toimumispaik Viljandi!!!?), haigeks jääda/olla (tundub, et angiin)… Nüüd siis põrutan paariks päevaks Viimsisse miskisele noorteseminarile, seejärel sealt kohe Prangli saarele laagrisse abiks, siis Tallinnasse päälinna puhkust (?) nautima, ÕMi suve avamisele… Ehk korraks kojugi, pesu pesema…

Juulikuu alguses on Viljandis järjekordsed katsed, mis nüüd kahepäevaseks venitatud ka KH osakonnal. Igatahes tuleb sinna paar tuttavat, kel vaja öömaja anda… Samal ajal algab Rakveres Baltoscandal, kuhu veel on lootust saada vabatahtlikuks… Pärast seda ongi minek saarele ehk Gloucesteri noortevahetuse eelkohtumisele. Siis on juba folk, pärast mida otsemaid kaunile (teisele) kodumaale Šotimaa (kuningriiki) – hoirassaa, kus tuleb pidu ja puhkus.

Augusti alguses on nipet-näpet festivali-kontserti näha vaja, ÕMi kokkutulekule minna ja siis taas kaheks nädalaks Suure Saare pinnale tööle. Pärast assamait! koju, et Viljandis alustada uut ja sel korral ka viimast õppeaastat. Oi jummel!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: