Elu on seiklus

Suvi on ka seiklus. Kui kaks aastat tagasi lubasin, et 2010. on suvi vaba ja viibin enamjaolt Pärnus, siis nüüd peab tõdema, et ette planeerida ei maksa ning suvi on sama tihe nagu lepavõsa kraavikaldal.

Juunikuu on praktiliselt otsas ja selle aja sees olen jõudnud lõpetada eelviimase õppeaasta akadeemias, käia mitut tiiru Tallinnas, Tartus ja muudes linnades. Veeta kaks nädalat Peipsi põhjakaldal, pühitseda jaanikut, külastada Pärnu rahvusvahelisi hansapäevasid (kas tead, et 2015. on sama sündmuse toimumispaik Viljandi!!!?), haigeks jääda/olla (tundub, et angiin)… Nüüd siis põrutan paariks päevaks Viimsisse miskisele noorteseminarile, seejärel sealt kohe Prangli saarele laagrisse abiks, siis Tallinnasse päälinna puhkust (?) nautima, ÕMi suve avamisele… Ehk korraks kojugi, pesu pesema…

Juulikuu alguses on Viljandis järjekordsed katsed, mis nüüd kahepäevaseks venitatud ka KH osakonnal. Igatahes tuleb sinna paar tuttavat, kel vaja öömaja anda… Samal ajal algab Rakveres Baltoscandal, kuhu veel on lootust saada vabatahtlikuks… Pärast seda ongi minek saarele ehk Gloucesteri noortevahetuse eelkohtumisele. Siis on juba folk, pärast mida otsemaid kaunile (teisele) kodumaale Šotimaa (kuningriiki) – hoirassaa, kus tuleb pidu ja puhkus.

Augusti alguses on nipet-näpet festivali-kontserti näha vaja, ÕMi kokkutulekule minna ja siis taas kaheks nädalaks Suure Saare pinnale tööle. Pärast assamait! koju, et Viljandis alustada uut ja sel korral ka viimast õppeaastat. Oi jummel!

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: