Armastatud linnast ja tagasitulekutest vol 2

…, kus inimesed elavad puude otsas, sest protestivad tee-ehituse vastu (juba 7 aastat). Minna Forestisse ja mõista, et sind ei tunta ära ja et sina ei tea teisi, olla linnas poole ööni ja lõpuks mõista, et ‘koju’ jõudmiseks ei saa jalutada, vaid peab bussi võ+ma, unustada, kust väljub nr 26, mida tähendab ‘tiffy’, et Murphys pole levi ja et ‘return’ on odavam kui ‘two singels’… Samas avastada, et su endise kodu lähedal on üks kohvik, kus kolmapäevahommikuil käib üks kuulus kirjanik, et Sebastian on täiskasvanumaks saanud, et teised isikud on kohati tundmatuseni muutunud ja et su endine töökoht on liimist lahti ja ummikus…

Mõnes mõttes kogesin linna uuest küljest – just nagu turist. Teisalt sai läbi tunda taoline emotsioonide virr-varr nagu aastagi jooksul, olles enamjaolt ka üksi. Lõpetuseks peab vaid nentima, et tahe tagasi tulla pole jätkuvalt vähenenud ja Ed on minu arm!

Advertisements

One response to this post.

  1. Posted by mormelar on 03/08/2010 at 14:45

    Üritan igaks juhuks Sind igast otsast kinni püüda :P Pakkusid kunagi oma kodu Rock Rampi ajaks, me nüüd ootamatult ikka läheme sinna, kas pakkumine kehtib?

    Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: