Näljamängud hoiavad öösiti üleval

Üleeile sattus raamatukogus olles silma ja näppu Collinsi “Näljamängud”, mis paaril viimasel aastal on maailmas laineid löönud. Kategooriasse noore täiskasvanu sci-fi kuuluv raamat on hoogne ning põnev! Üle pika aja pole niiviisi öösiti “loen peatüki lõpuni, aga…” midagi lugenud. Suvel “Tuule vari” pakkus küll pinget, aga mitte pidevat vajadust raamatut käes hoida. Viimati olin vist samamoodi üleval, kui viies või kuues Potter ilmus.

Mul on veel mõnikümmend lehekülge lõpust lugeda, aga üsna selgelt on teada, kuidas lugu lõppeb – on ju tegemist triloogiaga, nii et muidugi jääb peategelane ellu. Küll aga on etteaimatavale loole vaatamata seda hea lugeda. Tekst on kirjutatud tempokalt ja südamlikult ning paralleele erinevate nähtuste üle saab luua küll ja küll. Peategelased on sümpaatsed ning veel täiesti lahtikoorimata – küll II ja III osas näeb, mida nad endas tegelikult peidavad.

Kui keegi soovib mulle seda triloogiat kinkida (inglise keeles), noh, näiteks jõuludeks, siis need on u 145 krooniga saadaval :) Ära ei ütle, sihuke hea meelelahutus tundub olevat.

Advertisements

3 kommentaari

 1. Posted by mina on 30/10/2010 at 14:00

  Väljapressija:)

  Vasta

  • Posted by H. on 30/10/2010 at 20:25

   Ei, teadlik tarbija – milleks kinkida mõttetuid asju, kui on võimalik kinkida meeldivaid asju :)

   Vasta

 2. Nõustun, tegu oli meeldiva lugemisega ja ma isegi ei saanud raamatut käest pandud:) Postitusest on küll palju aega möödas, kuid ehk meeldib teile siiski see triloogia? Siis olete oodatud tutvuma sellega lähemalt leheküljelt: http://hungergames.ucoz.org/ ja ka foorumist http://hungergames.ucoz.org/forum

  :)

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: