Google Chrome’i tab’iga heategevusele appi

Päris vahva ettevõtmine on Chrome for a Cause – kui kasutad brausimisel Google Chrome’i, siis installi endale see vidin siit. Põhimõte on selles, et päeva jooksul loetakse kokku, mitu tab’i sa lahti teinud ning selle põhjal saab iga päeva lõpus ühele viiest eelvalitud heategevusele annetada – sinul kulusid pole.

Ma olen viis minutit juba kasutanud ning 14 tabi on lahti olnud – kümnenda puhul andis vidin teada, et see on juba “väärt” ühte puud. Lahe!

Ettevõtmine kestab 19. detsembrini.

Huvitav, kui ma installin sama vidina kahes arvutis (sest mul on neid kaks tükki), kas need lähevad mõlemad minu “kontole” (asi on seotud su google’i kontoga vist).

Hiljem: Ahaa, päeva limiit on 250 tab’i. Kui avad rohkem, siis need ei lähe arvesse. Igatahes, minu 250 tabi võrdub 10 vaktsiini või 25 raamatu või 1.3 inimese jagu puhast vett või 2.5 ruutjalga osmikut või 25 istutatud puud. Nüüd tuleb lihtsalt valida üks neist.

Advertisements

2 kommentaari

  1. Posted by Merli on 21/12/2010 at 15:53

    Kuidas see täpselt aitab? st, kes saab kust tulu, et puid istutada v muud teha? alati jääb see mul arusaamatuks. ka FB kampaaniate puhul

    Vasta

  2. Posted by H. on 24/12/2010 at 19:39

    See ei ole FB kampaania, see on Google’i kampaania. Raha annab Google vastavalt sellele, kuidas inimene igal õhtul otsustab (valib viie organisatsiooni vahel, kogused sõltuvad, mitu tabi päeva jooksul avati. Maks oli 250 tk, mille eest vastava koguse asju, vt blogiposti lõppu), annetusi saavad The Nature Conservancy (http://www.nature.org/), Charity: water (http://www.charitywater.org/), Doctors Without Borders (http://doctorswithoutborders.org/), Un Techo para mi País (http://www.untechoparamipais.org/), Room to Read (http://www.roomtoread.org/)

    Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: