5. jaanuar – kommunikatsioon / January 5 – communication

Niisiis, kuidas meeldib mulle kõige rohkem suhelda? Raske öelda, sõltub situatsioonist ja inimesest. Näiteks mõni aeg tagasi oli mul päris keeruline kellelegi helistada ning otse suhelda. Lihtsalt… ei julgenud. Viimasel ajal on mu telefonikõnepruuki tunginud lause “On sul hetk aega rääkida?”, mis on nii tüütu, sest kui ei ole aega rääkida, eks siis inimene ei võta telefoni vastu!

Samas meeldib mulle üsna tihti saata sõnumeid, kuigi usun, et olen paari aasta tagusest sõnumineerimisest lahti saanud. Tean, et Šotimaal smsisin hästi palju, sest see oli esiteks odavam ja teiseks lihtsam – kuigi inglise keeles üsna kompetentne, on kahtlemata seda lugeda parem, kui läbi telefonivõrkude kahina kuulata ja aru saada!

Tegelikult meeldib mulle hirmsal kombel e-kirju saata – mugav, hea ja just sulle sobivas pikkuses! Mõnes mõttes on tegemist ju “vana hea e-kirjaga”: pean silmas siis “normaalse” e-postkastiga a la gmail vmt. Näiteks Facebooki kirjad või Twitteri säutsud ei ole just parimad (pikema) kommu süsteemid, vähemalt minu jaoks. Pealegi häirib mind tohutult, kui nt tööasju aetakse FB kaudu… Brr!

Päevafaktid:
hea hetk: mmaitsev kohv Aidas
muusika/heli: Vikerraadio õhtujutt!

p.s – palun vasta ka allpool olevale küsimusele

My way of communication really depends on a situation and of the person I am communicating. Some time ago it was hard for me to talk on phone. It was just strange and awkward but now I am getting better at it. Practice, as always, makes better! Now I have this habit of asking “Are you free to talk for couple of minutes?” which, in a way, is annoying – if one is busy they wouldn’t pick up, right?

I did enjoy texting a lot when younger and also while in Scotland because it was a) cheaper and b) easier to follow (I think I have pretty good English but it’s much much better to read than to hear someone talk fast through the phone).

But what I really love is writing e-mails. It is always comfy and as lenghty or short you want it. I also loathe when people talk ‘work stuff’ through Facebook… Makes me little structured brain a bit fuzzy!

Daily Facts:
good moment: delicious coffee in the folk music centre
music/sound: children’s bed-time story from the radio right now

p.s – please answer the poll, too!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: