6. jaanuar – stressus / January 6 – stress

Stressing is not really my cup of tea but right now I am a bit stressed. The reasons are very simpel: not having a “proper holiday” (because not being a student but a student and a person with a job which means Christmas is only Christmas for these couple of days) thus not feeling as perky as usual. Also there are many things to do or yet to be planned and I kind of can’t find (read: can’t motivate myself) to take the time needed and sort everything out to be in order. In the end of last year we had this great time-planning training and there were many good ideas what and how to plan youself to have “more time”.

Then again, I should and am super-excited and not stressed at all because of all the awesome things that happen and are going to happen in recent future. Speaking of projects and planning them are the best part of it. There will be at least two if not three brainstorming sessions in the near future.

So all in all, my stress indicator should be up way more but I am a reasonable person and won’t dip into that OHMG THIS IS AN OUTRAGE I HAVE SO MUCH TO DO…imstressed.. thing and keep everything going because of my great family and friends. You rock, guys!
Daily facts:
a good moment: listening to a poem in the morning; talking with Nele about X, reading an e-mail from Mark
a stressful moment: faxing in a post office while listening to people moaning about the new euro-coins. Oh my J, get over it already!
music:
silence is golden. really!
food: dried and sliced bananas

Stress ei ole just mu kõige sagedasem külaline… Või kui on, siis ma ei märka teda, sest ilma temata on kergem ja kui liiga palju millelegi fookusseerida, muutub asi ainult hullemaks.

Praegu, täna, on väike stressiloom küll kallal, aga ei midagi drastilist. Asi selles, et palju asju on teha ja kohe tuleb veel rohkem neid ka juurde ning ausalt öeldes on ainukeseks probleemiks mu enda suutmatus võtta aega, et teha üks korralik jaotusplaan – mis, millal, kus, kellega jne. Detsembri lõpus käisin ajajuhtimise koolitusel, kus palju häid mõtteid ning nippe pähe kargasid. Nüüd on siis vaja see aeg võtta, et need süsteemid tööle panna ja veidi harjutada, et neid kasutada saaks.

Tegelikult on põhjust olla hoopis ääretult rõõmus ja stressusevaba, sest mitmeid vahvaid ettevõtmisi on tulemas ja plaanis on nii mõndagi kibelema ajavat. Kohe varsti saabub vähemalt kahe, kui mitte kolme uue projektuslooma ajutormisessioonid, nii et närvikõdi ja põnevust tükiks ajaks. Lisaks sellele on mu sõbrad ja pere nii vahvad, et polegi põhjust stressata. Elu on ilus ja iseend väärt :)

hea hetk: Alliksaare luuletuse kuulamine hommikul; Nelega ühest X asjast rääkimine; Markilt e-kirja saamine
stressav hetk:
postkontoris faksimine, kui samal ajal kõrvalletis euromüntide kallal õiendati. Jälle. Päris mõttetu tegevus ju.
muusika:
vaikus on täna kuldne, päriselt!
söök: kuivatatud banaanilõigud.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: