16. jaanuar – leitud! / January 16 – found it!

Täna on üks ütlemata hea päev mitte ainult seepärast, et sorteerisin erakordselt palju enda asju läbi, heldisin mälestustes ning viskasin ära ebatarvilikke asju, vaid just selle tõttu, et kraamimise käigus leidsin üles paar ehet, mis juba suvisest folgist saati kadunud.

Tegemist on mu ema kuldketi ja punase kiviga ripatsiga ning ühe isapoolse sugulase kingitud sõrmusega (see omakorda on ääretult vahva, laia kuldsõõri ja pärliga, mille Kikka-tädi endale ülikooli lõpetamise puhul ostis ja nüüd mulle andis). Kandsin neid kevadest alates kaelas, aga folgi ajaks võtsin kaelast, kuna kes teab,mis tantsupöörete ajal juhtuda võib. Pärast folki läksin kohe Šotimaale ja unustasin. Septembri alguses hakkasin taga otsima nii Pärnust kui ka Viljandist ja mitte kuskil ei olnud. Kole kahju oli ju, sest mõlemad üksjagu olulised, natuke nagu perekonnareliikviad.

Täna pakkisin mõningaid riideid voodialusesse kasti ära ja leidsin sealt oma rännumehekoti,mille sisetaskus muidugi needsamad sõrmus, kett ja ripats olid. Nüüd nad ripuvad nad mul taas kaelas – küll on hea tunne.

p.s – fotokas ei fokusseerinud, seepärast sihuke naljaks foto neist.

Today is a very good because I found my long-lost jewelry that kind of are our family’s heirlooms… Well, they are going to be heirlooms because I am not going to lose them again.

The picture is not as good as my phone did not like focusing today.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: