16. jaanuar – leitud! / January 16 – found it!

Täna on üks ütlemata hea päev mitte ainult seepärast, et sorteerisin erakordselt palju enda asju läbi, heldisin mälestustes ning viskasin ära ebatarvilikke asju, vaid just selle tõttu, et kraamimise käigus leidsin üles paar ehet, mis juba suvisest folgist saati kadunud.

Tegemist on mu ema kuldketi ja punase kiviga ripatsiga ning ühe isapoolse sugulase kingitud sõrmusega (see omakorda on ääretult vahva, laia kuldsõõri ja pärliga, mille Kikka-tädi endale ülikooli lõpetamise puhul ostis ja nüüd mulle andis). Kandsin neid kevadest alates kaelas, aga folgi ajaks võtsin kaelast, kuna kes teab,mis tantsupöörete ajal juhtuda võib. Pärast folki läksin kohe Šotimaale ja unustasin. Septembri alguses hakkasin taga otsima nii Pärnust kui ka Viljandist ja mitte kuskil ei olnud. Kole kahju oli ju, sest mõlemad üksjagu olulised, natuke nagu perekonnareliikviad.

Täna pakkisin mõningaid riideid voodialusesse kasti ära ja leidsin sealt oma rännumehekoti,mille sisetaskus muidugi needsamad sõrmus, kett ja ripats olid. Nüüd nad ripuvad nad mul taas kaelas – küll on hea tunne.

p.s – fotokas ei fokusseerinud, seepärast sihuke naljaks foto neist.

Today is a very good because I found my long-lost jewelry that kind of are our family’s heirlooms… Well, they are going to be heirlooms because I am not going to lose them again.

The picture is not as good as my phone did not like focusing today.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: