17. jaanuar / January 17

Otsustasin, et ei pruugi igal päeval Daily Post teemasoovitusi järgida, kuna iga kord pole tuju või viitsimist just sel teemal kribada ning mõnikord ei oskagi sõna võtta… Õigemini ei viitsi mõelda, mida kirjutada. Niisiis selgub, et lisaks laisale e-lugejale olen ka laisk e-kirjutaja ja e-mõtleja.

Laisk e-lugeja pole muidugi mingi uudis, kes vähegi end kommunikatsiooni ja muu sehukesega kursis hoiab. Täna tuletas mulle seda meelde tööl toimunud koolitus pr Loone Otsaga – kuidas kirjutada head kodulehte. Väärt kraam, iseasi,kas kõik nipid ka lõpuks realiseeruvad. Ses suhtes, et oma MTÜ koduka vaatan kindlasti selle pilguga üle ja putitan siit-sealt. Koolituse jooksul käis peast mõtteuid läbi, et võiks ju isegi oma tekste toimetada, aga no kes see viitsib, onju. Laisk, mis laisk!

Kokkuvõttes oli vahva päev – hommik algas Meka poolt saadetud Sooäär-Ruben-Vaigla “Pipi laulu” džässversiooniga, koolitusel sai isekeskis mitu head pirni tehtud/kuulatud ja kuigi potentsiaalne Hiina-reis veebruari lõpus minu jaoks ära jääb, siis õhtune imemaitsev tomatisupp eilsetest jäänustest ajas pigem peale Hispaania-isu (veider, jah)… Ja vaata, mida mu EVSi-pere Amsterdami asemel plaanib – kohtumist märtsis või aprillis Barcelonas või Berliinis. Mul vahet pole, sest EA hakkab jälle Berliini vahet sõitma ja edasi-tagasi Barca oli 2 tundi tagasi u 45 eurot. Ainuke jama on muidugi see, et kuidas kurat me kõik need u 20 inimest ühel ajal kuskile Euroopa nurka kokku saame? Sebastian kommenteeris juba, et: “This will be science, it might end up being a three years bachelor project!” ehk “See on teadus – ilmselt võib sellest saada kolme-aastane bakatöö projekt!”

No English today, am a bit lazy to re-write all of it but basically, today was a good day :) The pic is my dinner (home-made of course).

Oh, and listen to this good jazz-version of an “Pippi Longström” song.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: