19. jaanuar / January 19

Kalendrit vaadates selgub, et esiteks on järgmine nädal JAANUARI VIIMANE! Jälle see aeg lendab, sest alles ju olime alguses. Eile hommikul üles ärgates oli mul aga kaljukindel tunne, et tegemist on esmaspäevaga, kuna pühapäeva tegevused tundusid ikka veel nii käegakatsutavad.

Teiseks näen, et järgmine nädal on taas mingisugune KOOSOLEKUTE nädal. SEITSE koosolekut. Ma ei mäleta enam seda statistikat, kui mitu tundi üks inimene oma elu jooksul koosolekutel veedab, aga ilmselgelt PALJU. Õnneks on ka üks stabiliseeriv tegevus järgmiseks laupäevaks – eksam. Mulle on viimasel ajal eksamid meeldima hakanud. Neid lihtsalt on nii vähe!

Käisin ühe oma hea sõbra uue kodu soolaleivakesel. Küll tal on see ikka vahva ja mõnus koht, just nagu ta isegi. Ütlesin, et kui ta kunagi peaks sealt lahkuma ja mina veel Viljandis olen, siis tahan seal elada!

When I opened my calendar today I realized it is the end of January! Time flies yet again and there’s no way to stop it. No wonder I thought that yesterday was Monday.

What I also realized is that next week there are (at least) SEVEN meetings to go to, one of them in the capital. I can’t remember the number of hours one spends at meetings in his life-time, but the number was fairly big. Luckily I have one event balancing this craziness out and it is my last exam this semester (can’t say it’s my last exam in uni, because there might be some left for Spring). Recently I have started to like exams because there are not many left. No fretting either, because graduation is SO near. I do feel for others who have some nasty exams coming up TODAY. I can already feel the excitment and nervousness in the building right now as the students gather for the oral philosophy exam on Ancient Greek to 17th century philosophy. Fingers crossed for all!

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: