26. jaanuar / January 26

Tänane Daily Post blogi soovitus on kõnelda muusikast. Täpsemalt sellest, missuguse albumi võtaksid kaasa üksikule saarele (kujutleme, et seal on elekter või võimalus muul viisil helisid kuulata).

Vastasin sellele küsimusel mingil hetkel ja arvan, et see plaat on jätkuvalt sama. Itaalia pianisti ja helilooja Ludovico Einaudi tööde kogumik. Jah, ta nimi on eesti keeles päris koomiline – Einaudi. Aga muusika on imeline. Loomulikult on väga keeruline valida üht plaati, aga Einaudiga on olnud juhuseid, kus kuulan tema üht kogumikku nädal aega järjest ja ikka ei hakka igav!

Teine küsimus muusika kohta oli järgnev: milline muusika ei saa kunagi vanaks?

Minu jaoks on alati (pop-rockmuusika vallast) kustumatud The Beatles ja The Queen. Teisest küljest aga pärimuslikud lood ja rütmid. Mingid meloodiad korduvad taas.

Hetkelugu: üks viisijupp äsjakülastatud Viljandi jazziklubist.

About the music that you’d listen on a deserted island…

I have answered that question before and the album is still the same. I would listen to Ludovico Einaudi‘s collection. I am not that big classical music listener and I tend to get bored with some ensembles quickly but his work I could listen for days.

In terms of music that never gets old I would say The Beatles and The Queen from the pop and rock category but for sure traditional songs and tunes or rhythms. These come and go but ever so fresh and good.

Current song: a tune picked up from our weekly jazz club jam session.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: