Lendab

Aeg lendab. Ta lendab lennukiga. Tõenäoliselt kas sellise või sellisega. Too viimane on ilmselgelt lahedam.

Aeg lendab tõesti, sest kohe ongi märts läbi!!! See kuu on möödunud tõeliselt kiirelt. Mäletan, kuidas veel jaanuaris uurisin kalendrit, et ah, näe, siin on avatud uste päev ja siin algab uus loeng… Nüüd on nii, et nimetet’ sündmused on juba läbi ja ees on selle kuu lõpp ühes ühe aine lõpuga – teisipäeval on eksam ja äriplaani kaitsmine (saime kasumiaruande lõpuks ometi plussi!). Pärast seda on jäänud vaid loetud nädalad (kaheksa), mil pean esitama oma lõputöö (sellest on juba 10 lk valmis) ja pärast seda veel neli nädalat, et lõpetamise aktusele minna.

Kuna tulevik on kindel, ei valdagi mind erilised tunded – nagunii jään Viljandisse, sest siin on hea ja siin on toredad inimesed. Samas, kuskilt lugesin just, kuidas keegi analüüsib oma arengut ülikooliaastate jooksul. Kui suudaks sellele ajale niiviisi tagasi vaadata, saaks väga korraliku materjali.

Eh, näe, kuhu jutt jõudis. Tegelikult tahtsin kirja panna oma viimase aja tegemisi. Lihtsalt selleks, et oleks meeles… ja võib-olla ka vabanduseks Pärnu-kodule, kus ma pole ammu käinud (kuu aega!).

Niisiis, kuskil märtsi teisel nädalal toimus ootamatu pööre sündmustes – oli vastla- ja naistepäev ja sellekohane pidu. Siis oli MaajaIlma festival Tartus ja Merka, keda polnud kuid näinud, sünnipäev. Järgmisel nädalal oli peateemas sõit Narva ja tagasi (infomess) ning tantsulaager (mis läks enam-vähem… pigem vähem). Möödunud seitse päeva lippasid samuti – avatud uste päev Viljandis ja Tartus, lõputöö ja muude projektide tööde tähtajad, turgutatud konverentsimõtte päev, tuutoritöö tutvustamine, sissemagamine ja muu (loengud, koosolekud, mõtted, ilusad õhtud, toredad hommikud) toobki mu tänasesse õhtusse. Ahi köeb, ilus muusika mängib, vahvad inimesed ajavad minuga läbi suurepärase Interneeduse juttu ja äsja jagati teatripreemiaid.

Elu on ilus, mis siis, et ta niiiiii kiirelt mööda lendab!

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: